PROPOSITION

UnitedGermanyRussia

Sponzoři

Mediální partneři

týmy labe 2017

1 – 1.místo v hlavním závodu - Scrap Baits
2 – 2.místo v hlavním závodu - Karbicarp
3 – 3.místo v hlavním závodu - Smile Carp team B

1.místo v sektoru A - NIKL – CARPRUS 2
2.místo v sektoru A - Mikbaits Lysá 
3.místo v sektoru A - Ultimate Carp SK 

1.místo v sektoru B - Xtreme Fishing CZ II. 
2.místo v sektoru B - Xtreme Fishing CZ 
3.místo v sektoru B - Mikrobaits 

TEAM ČLENOVÉ MÍSTO SEKTOR ÚLOVKY KG CELKEM POŘADÍ
Scrap Baits V. Šrot, R. Barvík 12 SEKTOR A 4 12,06 1
Karbicarp Z. Matula, J. Karbusický 13 SEKTOR A 1 9,75 2
Smile Carp team B M. Fejfar, V. Hartman 20 SEKTOR A 2 8,38 3
NIKL – CARPRUS 2 R. Rizman, J. Faško 2 SEKTOR A 3 8,14 4
Mikbaits Lysá A. Kojda, P. Janula 7 SEKTOR A 3 7,88 5
Ultimate Carp SK A. Bubnič, M. Lipták 11 SEKTOR A 3 7,29 6
Xtreme Fishing CZ II. T. Rynekr, V. Humpál, F.  Förster 40 SEKTOR B 1 5,17 7
Xtreme Fishing CZ J. a D. Vyhnanovský, V. Trojan 24 SEKTOR B 2 4,03 8
Carpe Diem M. Margolus, Z. Zmeškal 3 SEKTOR A 1 2,97 9
Mikrobaits J. Foniok, M. Navrátil 21 SEKTOR B 1 2,38 10
Tomáš Blažek & friends L. Harant, M. Vojáček 14 SEKTOR A 1 2,24 11
Carppepsi M. Loayza, P. Cihlář 37 SEKTOR B 1 2,19 12
Marty Carp team M. Matuška, W. Matuška, P. Matuška 1 SEKTOR A      
No stress-Carp fishing T. Fňukal, L. Tecl 4 SEKTOR A      
Imperial Baits team P. Král, Guláš  5 SEKTOR A      
OK Group Carp team F. Hudeček, A. Ščurek 6 SEKTOR A      
CT Fokr D. Krbálek, M. Forman 8 SEKTOR A      
R.T.M. team R. Ulík, M. Pokorný, T. Poprštein 9 SEKTOR A      
Carp team KLM J. Šafránek, L. Bláha, M. Procházka 10 SEKTOR A      
T.C.F. Baits R. Zach, F. Staněk 15 SEKTOR A      
Starbaits CZ M. Šturek, V. Dušek 16 SEKTOR A      
J.M.J. Fishing J. Brzobohatý, J. Hofta, M. Braslavec 17 SEKTOR A      
Carp team Pára z navijáku O. Rutkowski, J. Mužíková, P. Pospíšil 18 SEKTOR A      
Smile Carp Team G. Král, J. Krubner 19 SEKTOR A      
Jet Fish team Mandík, Libertin, Vondráček 22 SEKTOR B      
Associal Karp Kru V. Lukeš, S. Bárta 23 SEKTOR B      
Kosatky Raná tým P. Kos, J. Veselý, J. Poništ 25 SEKTOR B      
Real Carp F. Beneš, V. Černý 26 SEKTOR B      
Carp team Chmelda J. Cita, T. Šlégr 27 SEKTOR B      
Mounthuters Z. Thoř, J. Mečíř 28 SEKTOR B      
Márvi baits team L. Marvan, P. Krauz 30 SEKTOR B      
Jokers carp team Kolín L. Záhora, V. Pokorný 31 SEKTOR B      
CT Dolní Podluží T. Palička, V. Franče, J. Pecinovský 32 SEKTOR B      
2K Baits K. Kristlik, M. Kreník 33 SEKTOR B      
Carp team No Respect DC M. Mojcher, P. Libánský 34 SEKTOR B      
Bejsfish team M. Hyhlík, L. Trejtnar 35 SEKTOR B      
Team Jeseter K.V M+P M. Procházka, P. Ondreiček 36 SEKTOR B      
Dynamite Baits & Jeseter KV F. Kromer, R. Holuška 38 SEKTOR B      
HINDERS.cz B. Grund, D. Ráž 39 SEKTOR B      

Sponzoři míst a sektorů


Sponzor 1.

Sponzor sektoru

ZDE JE PROSTOR PRO
VAŠI REKLAMU!

Video dne

Partneři

Mediální partneři