PROPOSITION

UnitedGermanyRussia

Sponzoři

Mediální partneři

Karel Nikl

Předváděcí akce Karla Nikla a Nikl Teamu u vody 

Prezentační a předváděcí  akce přímo u vody! Prezentace značek Karel Nikl, Trakker,  Sonik, Cygnet a dalších.

Skvělá dovedností soutěž v HODU NA CÍL

Přijďte vyhrát nové pruty SONIK SK3XTR, 12 ft, 3 lb

v hodnotě 9000 Kč!

Soutěže je otevřená pro všechny…!!!

Navíc se můžete těšit na ještě jedno překvapení!!!

 

Trakker

Nenechte si ujít možnost prohlédnout si na vlastní oči kompletní sortiment bivaků a doplňku firmy Trakker. V areálu závodu budou postaveny všechny modely bivaků této prestižní značky. Budete mít  možnost vidět detailní zpracování bivaků i rozdíl mezi klasickými bivaky vyrobených z nylonu a bivaky Trakker, které jsou vyrobeny z Aquatexxu. Názorná ukázka důmyslnosti a kvality Aquatexxu v praxi!

Samozřejmostí bude představení všech dalších produktů Trakker včetně taškovin, pouzder na pruty, vařičů, oblečení, spacáků a dalších…

Trakker

Velmi známá a populární Anglická společnost specializující se na výrobu propracovaných a elegantních stojanů, vidliček, hrazd a všeho ostatního, co potřebujete pro bezpečné uložení Vašich prutů!

Představíme kompletní rodinu skvělých stojanů Grand Sniper i široký sortiment vidliček, vidlí a nejrůznějších hrazd pro fajnšmekry…

Cygnet

Skvělá příležitost pro všechny, kteří uvažují o nových prutech. Neváhejte a přijďte si pořádně vyzkoušet jakýkoliv model z produkce společnosti Sonik. U vody budou pro Vás připraveny všechny modely prutů osazeny navijáky a připraveny na jakýkoliv ostrý test!

Bonusem pak budou dvě zábavné dovednostní soutěže! A exhibiční klání v hodu do dálky! 

Soutěž v hodu na cíl

Pro ty z Vás, kteří rádi soutěžíte nebo chcete vyhrát nové pruty jsme připravili lákavou dovednostní soutěž v HODU NA CÍL!

Soutěž spočívá v hodu na přesnost s prutem SONIK SK3XTR 12ft, 3lb s 50mm naváděcím očkem, vlascem 0,30mm a olovem 100g.

Terčem bude vytyčený prostor 1,5m x 1,5m umístěný ve vzdálenosti 70m. Vítězem se stává ten, který vícekrát ze tří pokusů trefí určený prostor!

Soutěžit se bude o dva skvělé pruty SONIK SK3XTR 50mm 12ft, 3lb!

Při nerozhodném výsledku rozhodne další rozstřel se třemi pokusy.

Zahájení akce: 9.00 hod

Soutěž v hodu na cíl:  13.00 – 16.00 hod

Exhibiční hody do dálky:  16.00 hod

Ukončení akce: 17.30 hod

Vyhlášení výsledků soutěže: 18.00 hod

Sonik

Další soutěž:

Aby těch soutěží nebylo málo, připravil si pro Vás Karel Nikl další. Tentokrát o novou uhlíkovou kobru v hodnotě 2.800,- Kč. Tato novinka ještě není ani na krámě a vy dostanete šanci si ji nejenom osahat, ale hlavně ji vyhrát! A v čem bude soutěž spočívat. Samozřejmě v hodu na přesnost. Kdo z Vás předvede nejpřesnější hody, stane se jejím novým majitelem! Tak neváhejte a přijďte předvést své schopnosti v hodu na přesnost!

Kobra

Sponzoři míst a sektorů


Sponzor 1.

Sponzor sektoru

ZDE JE PROSTOR PRO
VAŠI REKLAMU!

Video dne

Partneři

Mediální partneři