PROPOSITION

UnitedGermanyRussia

Sponzoři

Mediální partneři

Doprovodný program

V minulém roce jsme přišli s novým nápadem, uspořádat během prvního dne Carp Marathonu Praha bohatý doprovodný program. Jelikož se tato myšlenka ujala a všem, kteří se tohoto doprovodného programu zúčastnili, se moc líbila, rozhodli jsme se, připravit bohatý doprovodný program i letos a to konkrétně na 23. srpna 2014 od 12:00 – 23:00 hodin.

A na co se můžete těšit? Ve 12:00 hodin proběhne slavností zahájení tohoto závodu a to za účasti všech soutěžních týmů, zástupců z řad sponzorů, představitelů místní samosprávy a samozřejmě pořadatelů z Kaprařského spolku Praha. Navíc Vám zde poprvé představíme současné mistryně světa v lovu kaprů Lizette Beunders a Baiancu Venema, které Vám pak určitě budou rády během celého dne odpovídat na Vaše otázky. Po ukončení slavnostního zahájení závodu odstartují doprovodné programy s našimi partnery. Veškeré podrobné informace k doprovodnému programu naleznete v jednotlivých sekcích našich vystavujících partnerů.

Parkování pro návštěvníky:

Pokud se k nám chystáte na doprovodný program autem, rádi bychom Vás poprosili o parkování v ulici Zbraslavská. Parkovací kapacita v zázemí závodu bude plně  využita závodníky, takže zde pro Vás nebude jediné volné místo a ani nebudete do zázemí závodu vpuštěni. Prosíme tedy využívat parkování, které máte nakreslené na níže uvedené mapce. Cesta do zázemí závodu Vám odtud nezabere více než 5 minut. Děkujeme.

 Parkování návštěvníků

Využití MHD:

Pokud k nám vyrazíte autobusem, využijte pro to linky číslo 129, 241, 244, které odjíždí z posledního nástupiště na Smíchovském nádraží. Výstupní zástávka se jmenuje Malá Chuchle. Po vystoupení na této zastávce je potřeba podejít Strakonickou ulici podchodem, který se nachází přímo pod autobusovou zastávkou. Cesta do zázemí závodu Vám nebude trvat ani tři minuty.

Sponzoři míst a sektorů


Sponzor 1.

Sponzor sektoru

ZDE JE PROSTOR PRO
VAŠI REKLAMU!

Video dne

Partneři

Mediální partneři