PROPOSITION

UnitedGermanyRussia

Sponzoři

Mediální partneři

Výsledky 2011

KONEČNÉ POŘADÍ ZA PRVNÍ TŘI MÍSTA

  1. Místo – Storm carp team – Martin Brožek, Antonín Pančák – 40,55kg

  2. Místo – LK Baits  3 – Karel Vojta, Jiří Hanousek – 20,35kg

  3. Místo – Nikl team – Šurek Petr, Vláďa Jeník, – 17,39kg

    VÍTĚZOVÉ SEKTRORŮ

    Vítěz sektoru Imperial Baits – Mikbaits 2

    Vítěz sektoru LK Baits – MO Praha 5 – Radlice

    Vítěz sektoru Aleš Václavík Carp servis – CT Beskydy

    Vítěz sektoru Succesful Baits – Štika – Pustil

    SPECIÁLNÍ CENY

    Největší počet ulovených bodovaných ryb: Storm Carp team – Aleš Václavík Carp servis

    První bodovaná ryba: Storm Carp team – Aleš Václavík Carp servis – kapr 5,04kg, 66cm

    Nejtěžší bodovaná ryba: LK Baits 3 – 10,70kg 78cm

    Nejdelší bodovaná ryba: Žába team – 8,95kg  80cm

    OSTATNÍ POŘADÍ S BODOVANOU RYBOU

  4. Místo – Mo Radlice – Praha 5 – Jiří Pecháček , Daniel Vít, Vítek Černý – 14,53kg
  5. Místo – Mikbaits team – Michal Kučera, Petr Hošek, Karel Jakubuv – 10,78kg
  6. Místo – Ct Beskydy –  Cymorek Vojta, Cymorek Vlatimil, Slávek Recman – 9,85kg
  7. Místo – Ct Andy Hrouzek – Jiří Voith, Zdeněk Mošna – 9,80kg
  8.  Místo – Žába team – Gaži Luboš, Gebhartová Tereza, Jaroslav Barta – 8,95kg
  9. Místo – Mikbaits 2 – Milan Výprachtický, Lukáš Výprachtický – 7,70kg
  10.  Místo – Štika – Pustil – Jirka  Schmidt, Roman Pátek – 6,25kg
  11. Místo – Chyť a pusť.cz team – Marek Schejbal, Ivan Schejbal, Kamil Plass – 5,02kg
  12.  Místo – Hinders Zia – Zdeněk Kettner, Bohumil Svaiger, Broňa Grunt – 4,60kg
  13. Místo – Carp – B team – Ševela Miroslav, Milan Hrouša, Martin Rychr – 4,23
  14. Místo – Ct U Kapříka – Haiker Vítek, Zajíček Miroslav, Cyril Bakala – 4,14kg
  15. Místo – Succesful Baits 2 – Miroslav Kroupa, Martin Baťka – 4,03kg
  16. Místo –  LK Baits 2 – Petr Novotný, Petr Venc – 3,80kg
  17. Místo – LK Baits – Jiří Pacovský, Štěpán Juráš –  3,60kg
  18. Místo – Pelzer Baits team – Radoslav Hýroš, Martin Slavev, Janka Hýrošová – 3,42kg
  19. Místo – Mijami team Zeleneč – Miloslav Vavro, Jaroslav Bartejs, Miloslav Vavro jr. – 3,39kg
  20. Místo – Boilie Systém team – Radek Horák, Michal Kadlček – 3,32kg

TÝMY BEZ BODOVANÉ RYBY

Mustang Fish Team – Veselý David, Radek Syblík, Lukáš Pína – 0kg
Kapr a Kapří svět team – Jiří Jakeš, Miloš Telvák, Kateřina Pražáková – 0kg
Čudla team – MP 5 – Miloslav Urban, Petr Hejsek, Ilona Zbojníková – 0kg
Ct Hostivař – Marian Žemla, Petr Šimek – 0kg
B – Richi de – Heinz Wandl, Tomáš Krejčíček – 0kg
SS – Carp team – Staněk František, Loukota Petr, Sofroň Matěj – 0kg
CT Forefer – Gergyšák Antonín, Petr Huša – 0kg
Ryby Pro – Viťa Podoubský, Blažek Jiří – 0kg
Chytil team – Sedláček Michal, Sedláček Luděk, Jakub Tesarčík – 0kg
Carp Team RP CZ – Robert Pavlík, Zdeněk Ponec – 0kg
CT Fabricom – Otakar Chour, Jiří Šedivec – 0kg
MO Písek – Humpál, Karel Vlachta, Lechnýř Vlastimil – 0kg

Sponzoři míst a sektorů


Sponzor 1.

Sponzor sektoru

ZDE JE PROSTOR PRO
VAŠI REKLAMU!

Video dne

Partneři

Mediální partneři