PROPOSITION

UnitedGermanyRussia

Sponzoři

Mediální partneři

Baleno

V rámci našeho doprovodného programu bychom Vám chtěli více představit společnost Baleno, která se zabývá oblečením pro myslivce, lovce, rybáře, houbaře, ornitology apod. Tedy pro všechny, kteří chtějí splynout s přírodou nejenom duševně, ale i fyzicky.

Baleno

Tato společnost nabízí oblečení do přírody – ponožky, funkční prádlo, termoprádlo, ale především maskovací „kamuflážové“ vrchní oblečení v maskovacím vzoru CAMOUFLAGE Real Tree a CAMOUFLAGE Winter Real Tree od předního evropského výrobce BALENO z Belgie.  Má špičkové střihy, zpracování a materiály, ze kterých je oblečení vyrobeno – nepromokavé, ale prodyšné!

Baleno

Je Vám tento text povědomý?Nebo jste již někde četli podobný, ale reálně jste si nemohli toto oblečení nikdy vyzkoušet nebo osahat? Tak tentokrát se toto určitě nestane.  Společnost Baleno bude mít během doprovodného programu postavený stánek, kde Vám představí svou jarní a podzimní kolekci a veškeré  toto oblečení si budete moci jak osahat, tak vyzkoušet a případně se zeptat prodejce na všechny informace, které by Vám usnadnili následnou koupi. A to už je přeci jenom jiný přístup, než na který jste zvyklí!

Baleno

 

Sponzoři míst a sektorů


Sponzor 1.

Sponzor sektoru

ZDE JE PROSTOR PRO
VAŠI REKLAMU!

Video dne

Partneři

Mediální partneři